Gastenboek BezoekThailand.nl BN'ers

Tilly & Benny Garcia
15-12-2011 & 8-1-2012
Vietnam – Cambodia - Thailand

Beste Arjan en Joeri,

Ik wil jullie laten weten dat de reis Geweldig is geweest!!
Het eerste deel was best heel heftig en vermoeiend maar absoluut de moeite waart!
Wat heel fijn was dat we Hue en Hoi Ann konden omzetten , het was zoo vreselijk koud!! en regen. het was dan ook een Feest om in Phang Thiet in Prinsess D'anamm te komen. Wat een fantastisch mooi hotel!!
We hebben daar ontzettend fijn kerst gevierd!

Het tweede hoogte punt was toch wel Pimalai op Koh Lanta, Wat een heerlijk eilandje!! en het Hotel wederom Fantastisch!!
We konden daar geen afscheid nemen en Phil heeft wederom alles super omgeboekt en zo konden we nog 4 dagen langer blijven.

Bedankt voor de goede zorgen en organisatie en tot volgend jaar, of eerder!!

Lieve groet,

Tilly & Benny Garcia


Vakantie familie van Royen

Familie van Royen
25 maart - 9 april 2010 & 14 - 28 december 2011
Koh Samui, New Star Beach Resort  & Nakamanda Resort in Krabi

Hallo Arjan,

We hebben de afgelopen paasvakantie met het gezin een heerlijke tijd gehad op Koh Samui.
Prachtig eiland, perfect weer en alleen maar vriendelijke Thai ontmoet.
Op het New Star Resort was het prima vertoeven.

Dank voor jullie hulp en advies.

Groet,
Ton en Heleen van Royen




Caroline Tensen
2001 - 2010
Thailand - Cambodia - Laos - Vietnam

Hallo vakantiegangers,

Ongeveer 8 jaar geleden besloten wij op avontuur te gaan in Thailand! Maar Thailand is zo groot dat we echt niet wisten waar te beginnen! Gelukkig kende een goede vriend van mij "ene Arjan in Bangkok". Hij maakte reizen op maat en kon ons met alles helpen. Nadat wij contact hadden gezocht met deze Arjan werd ons al snel duidelijk dat we alleen maar een retour ticket naar Bangkok hoefden te boeken, de rest konden we met Arjan regelen. Dit was het begin van meerdere prachtige reizen door Thailand, Cambodja en Vietnam. Soms met kinderen, soms zonder.

We hebben ontzettend veel gedaan en gezien. In een boomhut geslapen, op de river Kwai geslapen, in Bangkok overal geslapen en elke markt gezien. Naar Angkor Wat in Cambodja of samen met de trein naar Krabi of naar Hua Hin. Koh Chang geweest waar echt nog niets was behalve 1 mooi hotelletje, maar Arjan kende het! Koh Phi Phi omdat het voor de tsunami echt een sprookje was (en dat klopte Arjan).

Koh Samet omdat dat een lekker hippie eiland was. Maar we zijn ook voor een paar nachten Pattaya gestuurd door Arjan omdat we dat ook moesten ervaren, ik had het voor geen goud willen missen!

Als we met de kinderen op reis gingen was het heerlijk om met Arjan te sparren wat het beste vervoer zou zijn of in welke volgorde we het beste konden reizen zodat het ook voor hen een fijne vakantie zou zijn. Ik kan onmogelijk uitleggen wat wij al hebben gedaan en gezien in Thailand maar 1 ding is zeker: met Arjan en zijn mensen als "reisleider" heb je gegarandeerd een fantastische vakantie die bij iedereen past!

Nu ik zo zit te schrijven over Thailand denk ik dat we volgende zomer maar weer eens moeten gaan! 

Groetjes van een fan! 

Caroline Tensen

Ps! Mocht je gaan neem dan even een grote zak puntdrop of stroopwafels mee voor Arjan!




Patty Brard
1-7 januari 2009
Koh Samui - Bangkok
(Sala Samui Resort en Peninsula)

Hi Arjan,

Helemaal te gek wat je allemaal voor me gedaan hebt. De kamer in La Sala is zelfs in de regen het einde. Zo is vasten geen drama. Dank en ik zal het van de daken schreeuwen!

Liefs Pat


                                                          Pagina:       BN'ers , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10


 

Gerelateerd aan uw keuze:

Koh Phangan
Een opkomende bestemming is Koh Phangan; ultieme ontspanning aan rustige stranden!
Tips voor tijdens uw verblijf
Tips voor tijdens uw verblijf in Bangkok, Thailand.
BezoekThailand.nl op Vakantiebeurs 2012
Ook in 2012 staat BezoekThailand.nl weer op de Vakantiebeurs in Utrecht van 11 t/m 15 januari 2012. Brengt u ons een bezoek??
Fotowedstrijd Bezoekthailand.nl 2012
BezoekThailand.nl organiseert elk jaar een fotowedstrijd. Doe nu mee en maak kans op een 14 daagse reis voor 2 personen inclusief tickets ter waarde van 3000 euro.
Fotowedstrijd bezoekthailand.nl 2011
BezoekThailand.nl organiseert elk jaar een fotowedstrijd. Doe nu mee en maak kans op een 14 daagse reis voor 2 personen inclusief tickets ter waarde van 3000 euro.
Jaarlijkse Fotowedstrijd Bezoekthailand.nl
BezoekThailand.nl organiseert elk jaar een fotowedstrijd. Doe nu mee en maak kans op een 14 daagse reis voor 2 personen inclusief tickets ter waarde van 3000 euro!!